دانش پول

ساخت برنامه اندروید برای سایت وردپرس

0 دانشجو ثبت نام کرد

  ساخت برنامه اندروید بدون برنامه نویسی

  اگر می خواهید برای سایت اپلیکیشن اندروید بسازید و رضایت مندی کاربران و قدرتمندی وب سایتتان را افزایش دهید ما به شما کمک میکنیم با هزینه ای ناچیز ( حدود یک پیتزا ) برای سایت برنامه اندروید بسازید و برنامه اندروید را در کافه بازار قرار دهید ، تا کاربران سایت شما افزایش یابند.

  به هر حال این مورد غیر قابل انکار است، که کاربران موبایل ( از جمله من و شما ) دوست داریم به جای اینکه در مرورگر ادرس سایت را تایپ کنیم، وارد اپلیکیشن شویم و مطالب را برسی و پیگیری کنیم.

  زمانی که با یک وب سایت اشنا می شویم، اگر ببینیم که برنامه اندروید دارد راختتر به سایت اعتماد می کنیم، درست می گویم؟

  برای اعتماد سازی کاربرانمان نیاز به برنامه اندروید داریم، برای رشد کسب و کار به گوگل نیاز داریم، اما با قرار دادن برنامه در کافه بازار می تواینم کاربران زیادی را به سمت سایت خودمان هدایت کنیم، چون افراد زیادی در کافه بازار دنبال برنامه ها هستند.

  مشکل کار اینحاست که شرکت های نرم افزاری طراحی اپلیکیشن اندروید برای ساخت برنامه قیمت های چند صد هزار تومانی و چند ده میلیونی می دهند اما، میتوانیم با پول یک پیتزا برای سایت برنامه اندروید بسازیم، بدون آنکه یک خط کد نویسی داشته باشیم می توانیم اپلیکشن اندروید بسازیم.

  حتی شرکت هایی مانند اقیانوس ابی(یزد) و متجمع بازاریابی فرید پارسیایی(کرج) از این محصول استفاده کرده اند و برای سایت برنامه اندروید ساخته اند، مطمئن باشید شما هم میتوانید برنامه اندروید حرفه ای بسازید.

  مهم نیست سایت شما، جوملا است یا وردپرس با این آموزش میتوانید برای سایت خود اپلیکیشن اندروید بسازید، و در اختیار کاربران قرار دهید، اعتیار سایت را افزایش دهید و برنامه ای که ساخته اید را به دوستان نشان دهید به هر حال خوب است بدانید که در سال ۲۰۱۴ تعداد صفحات بازدید شده وب روی گوشی موبایل از تعداد صفحات بازدید شده وب روی کامپیوتر گذشت ! و این نشان میدهد که یک بازار گسترده برای این قشر وجود دارد و نباید این بازار را از دست داد ، باید برای برند سازی کسب و کار خودمان و افزایش بازدید کنندگان سایت از همه رسانه های تبلیغاتی استفاده کنیم.

  آموزش ساخت نرم افزار اندروید وردپرس

  •   پیدا کردن فید سایت
  •  رفع مشکلات احتمالی فید سایت
  •  ساخت پکیج و نام گذاری برنامه
  •  صفحه خوشامد گویی برنامه splash screan
  •  اتصال برنامه اندروید به سایت وردپرس
  •  اتصال برنامه اندروید به فروشگاه اینترنتی
  •  اتصال برنامه اندروید به صفحه تماس با ما
  •  ایجاد منو های مختلف با کاربرد های متفاوت
  •  قرار دادن بخش دانلود ویدیو و پادکست
  • اموزش مربوط به گوگل انالیتکس
  •  ساخت برنامه بهایی
  •  قرار دادن برنامه در کافه بازار

  آموزش ساخت برنامه اندروید بدون کد نویسی تا قرار دادن محصول در کافه بازار اندروید

  یکی از این رسانه های تبلیغاتی نرم افزار اندروید برای سایت است ! وقتی برای سایت خودتان نرم افزار اندروید ایجاد میکنید علاوه بر اینکه اعتبار سایت شما و اعتبار کسب و کار نزد بازدیدکنندگان قبلی افزایش میباد و نحوه نگاه مشتریان قبلی به کسب و کار شما عوض میشود با قرار دادن نرم افزار اندروید سایت خودتان در مارکت های اندروید شما میتوانید به صورت رایگان از مارکت های اندروید برای افزایش امار سایت خودتان و افزایش کاربران سایت استفاده کنید.

  وقتی برای سایت خودتان برنامه اندروید داشته باشید اعتبار سایت شما نزد بچه های فامیل بیشتر میشود،به تنهایی همین موضوع که شما در کافه بازار یک برنامه و با اسم خودتان قرار  داده اید به تنهایی خودش کلی ارزش دارد !

  در این دوره اموزشی ۱ ساعته من به شما یاد میدهم که چگونه برای سایت خودتان برنامه اندروید فارسی و راست چین شده ایجاد کنید و این برنامه را در کافه بازار قرار دهید.برای اینکه بتوانید یک دید کلی نسبت به نرم افزار داشته باشید پیشنهاد میکنم اپلیکیشن اندروید سایت همیار آنلاین را دانلود نمایید.

  نام این دوره اموزشی ، اموزش ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت وردپرس است ، اما حقیقت این است که شما از هر Cms  که استفاده میکنید اگر Cms شما قابلیت فید خوان داشته باشد میتوانید با این دوره اموزشی از طریق یک سایت و بدون حتی یک خط کد نوشتن یک برنامه زیبا و ساده شبیه به همیار آنلاین داشته باشید.

  این اموزش در مورد چیست ؟ در این اموزش به شما یاد خواهم داد که چطور برای سایت خودتان که دارای فید است یک اپلیکیشن اندروید فارسی و راستچین شده طراحی کنید .

  اگر نمیدانید سایت شما داری فید میاشد یا خیر بهتر است از برنامه نویس سایتتان در مورد این مطلب سوال بپرسید اما اگر از Cms های استاندارد مثل جوملا یا ورپرس استفاده میکنید باید به شما این اطمینان را بدهم که مطمعنن ساید شما داری فید است و میتوانید با استفاده از این اموزش برای سایت خودتان برنامه اندروید تولید کنید

  قیمت این اموزش چقدر است ؟

  قیمت این اموزش ۱۹٫۸ هزار تومان میباشد که مبلغ ان معادل پول یک پیتزا است اما شما بعد از دیدن این اموزش و با دیدن نکاتی که در این اموزش ارائه شده است میتوانید کاربران سایت خود را راضی نگه دارید و روز به روز به تعداد بازدیدکنندگان سایت خودتان را افزایش دهید ،

  هنگامی که برنامه اندروید سایت خودتان را ایجاد کردید ، اموزش قرار دادن این برنامه در کافه بازار نیز در محصول گفته شده است و میتوانید برنامه را به راحتی در کافه بازار قرار دهید،و به دلیل اینکه اپلیکیشن بازار کاربران زیادی دارد ، به راحتی میتوانید کاربران و بازدیدکنندگان سایتتان را افزایش دهید و سایتتان را به افراد زیادی معرفی کنید، برای خود من و احتمالا شما بارها اتفاق افتاده است که با یک مجموعه و یک وب سایت از طریق همین برنامه بازار اشنا شده اید

  برنامه درسی دوره

  هیچ برنامه درسی پیدا نشد!

  نقد و بررسی دوره

  نامعلوم

  امتیاز
  • 1 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 5 ستاره0

  هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

  تمامی حقوق برای دانش فایل محفوظ است!